Zateplenie a fasády

HELUS s. r. o.

Kvalita

Máme skúsenosti, vyškolených pracovníkov a kvalitné materiály.

Záruka

Na každú realizáciu sa vzťahuje záruka po dokončení diela.

Rýchlosť

Dbáme na rýchlosť, a dodržujeme stavovené termíny.

Zateplenie a fasády

Každý majiteľ domu túži po útulnom a príjemnom bývaní. Teplo domova však dokáže v značnej miere ovplyvniť aj zateplenie domu.

Významnú úlohu však hrá zateplenie nie len pri pocite pohodlia a bezpečia, ale tiež ohľadom financií.
Zateplenie je dokonalá ochrana domu. Chráni murivo pred rôznymi poveternostnými vplyvmi a samozrejme izoluje. To vám zabezpečí nižšie účty za vykurovanie počas zimy, ale zároveň vám poskytne príjemné miesto na úkryt pred horúcimi letnými dňami.

Práve z hľadiska financií je zateplenie budovy veľmi výhodné. Pri voľbe správneho materiálu na zateplenie, viete ušetriť až 50 % vašich doterajších nákladov.

Zateplenie samozrejme poskytuje len izoláciu teploty, ponúka toho samozrejme oveľa viac. Mnoho ľudí ocení napríklad akustickú ochranu. Už vás nebude rušiť hluk z ulice, štekajúci pes od susedov či kikiríkanie kohúta. Taktiež nebude takmer vôbec počuť ani vás.

Zdravotné benefity sú tiež v každej rodine vítaným prínosom. Zateplením budovu chránite pred vznikom plesní, ktoré sú často príčinou rôznych alergií. Hlavne rodiny s deťmi, ktoré trápi problém s vlhkými stenami či plesňami by zateplenie nemali brať na ľahkú mieru.

Získate okrem iného príjemnejšie prostredie aj vďaka stálej hodnote vlhkosti vzduchu. Už nebudete potrebovať žiadne dodatočné zvlhčovače. Zateplenie budovy zabezpečuje, že teplota vzduchu a okolitých stien sa nebude líšiť viac ako o 2-3 stupne. To samozrejme ocenia hlavne ľudia s respiračnými problémami, ale určite aj ostatný obyvatelia domu.

Ešte stále je tu však množstvo nezodpovedaných otázok. Ako dlho zatepľovanie trvá, aká je minimálna hrúbka izolácie, aké sú najvhodnejšie materiály, koľko to bude stáť? Všetky otázky vám radi zodpovieme a pomôžeme vo všetkých smeroch. Môžete sa na nás spoľahnúť v každom ohľade. Na záver si budete teda len užívať benefity zateplenie bez zbytočných starostí.

,,Nemáme domov hľadať, ale vytvárať“

Heinrich Seidel