Strechy

HELUS s. r. o.

Kvalita

Máme skúsenosti, vyškolených pracovníkov a kvalitné materiály.

Záruka

Na každú realizáciu sa vzťahuje záruka po dokončení diela.

Rýchlosť

Dbáme na rýchlosť, a dodržujeme stavovené termíny.

Strechy

V celkovom vzhľade domu hrá strecha zaručene prím. Dotvára vizáž domu a má aj neoceniteľné funkčné vlastnosti. Pri stavbe alebo rekonštrukcii je nutné myslieť na veľa vecí. Strecha nie je v tomto ohľade výnimkou.

Aj pri stavbe alebo rekonštrukcii strechy je veľmi dôležitá kvalita. Kvalita strechy sa totiž jednoducho odzrkadlí aj na vašom bývaní. Krytina musí byť vode odolná aby vám do príbytku nezatekalo. Taktiež však voda musí niekde odtekať, takže je tiež nutné počítať s nejakým odkvapovým systémom.

Nemenej dôležitá je tiež termoizolácia, aby cez strechu neunikalo priveľa tepla a tiež naopak aby ste sa v lete necítili ako v skleníku. Je veľmi veľa aspektov, ktoré je potrebné brať do úvahy. Kto sa v tom množstve informácii má vyznať?

Rekonštrukcie striech na bytových domoch sú tiež samozrejme samostatnou kapitolou. Často sa všetci vlastníci bytov nevedia jednohlasne zhodnúť.

Preto je vhodné zvoliť si na realizáciu vašej vysnívanej, ale hlavne plne funkčnej strechy skúsených odborníkov. Náš tím pracovníkov vám ponúkne odborné poradenstvo v každej oblasti.

Vtedy jediné na čom sa musíte dohodnúť bude termín rekonštrukcie. Znie to oveľa jednoduchšie, však?
Nemusíte nič študovať, ani byť odborníkom v oblasti výstavby a rekonštrukcii striech. Jednoducho to všetko spravíme za vás. Na záver sa len budete tešiť z dobre vykonanej práce, ktorá vám svojou kvalitou zaručí ešte dlhoročnú trvácnosť.

Vždy je totiž lepšie investovať raz do kvality ako neustále niečo reklamovať a po pár rokoch opäť opravovať. Vsaďte na kvalitu. Určite neoľutujete. Kvalitná strecha ušetrí množstvo vášho času, financií a energie. Nie nadarmo sa hovorí, že dobrá strecha je základom každého domu.

,,Nemáme domov hľadať, ale vytvárať“

Heinrich Seidel