Rekonštrukcie

HELUS s. r. o.

Kvalita

Máme skúsenosti, vyškolených pracovníkov a kvalitné materiály.

Záruka

Na každú realizáciu sa vzťahuje záruka po dokončení diela.

Rýchlosť

Dbáme na rýchlosť, a dodržujeme stavovené termíny.

Rekonštrukcie

Chcete vylepšiť svoj starší dom, chatu či byt? Alebo ste si kúpili staršiu nehnuteľnosť a chcete ju zrekonštruovať podľa svojich predstáv? Aj na rekonštrukciu je vhodné zvoliť si niekoho, kto sa v tom vyzná.


Príprava na rekonštrukciu samozrejme začína oveľa skôr ako konkrétne stavebné činnosti. Začiatok je totiž práve vo vašej hlave. Treba si všetko dobre premyslieť. Čo chcete zmeniť, ako to bude napokon vo finále vyzerať. Aké možnosti vám daný dom alebo byt pri rekonštrukcii ponúka.

Samozrejme rekonštrukcia vám neponúka tak voľnú ruku ako v prípade novostavby. Je potreba zachovať nosné múry i určitú dispozíciu nehnuteľnosti. Má to však aj výhody, pretože všetko potrebné tam už máte. Poznáte občiansku vybavenosť i charakter susedov. Pokiaľ tam už bývate je to o to lepšie. Teraz už len ide o kozmetické úpravy. Niekedy samozrejme môžete zájsť až do hĺbky a nehnuteľnosť vo veľkej miere vynoviť. Ak danú nehnuteľnosť obývate je vhodné rekonštruovať postupne. Stavebné práce vás síce budú značne obmedzovať, ale je možné ako-tak fungovať.

Najideálnejšie však je, ubytovať sa na istý čas u známych či rodiny. To zaistí ešte rýchlejší priebeh rekonštrukcie.
Najideálnejšie je rekonštrukciu zveriť do rúk odborníkom. Práve pri rekonštrukciách rôzneho druhu je treba brať do úvahy mnoho aspektov, ktoré môžu priebeh prác ovplyvniť.

Omietky sú často nerovné, stretávame sa s plesňou. Taktiež sa často pristupuje k výmene rozvodov vody, kanalizácie či elektriny. Naviac čo strecha, vonkajšia izolácia budovy… Pri starších nehnuteľnostiach je toho veľa čo opravovať či meniť.

Môžu vás prekvapiť mnohé nečakané situácie, alebo sa ukážu ďalšie poškodenia, s ktorými ste napríklad nepočítali.
Každopádne je vhodné si na rekonštrukciu vybrať vhodnú firmu. Firmu, ktorá disponuje kvalitnými a zodpovednými pracovníkmi, na ktorých sa môžete spoľahnúť.

Budú sa vami konzultovať aj všetky skryté vady, zvolíte najlepšie materiály a cena za vykonanú prácu bude pre vás prijateľná. Tu ste jednoznačne na správnej adrese. Neváhajte nás kontaktovať. Dohodneme s vami podrobnosti tak, aby sme vám zaručili spokojnosť.

,,Nemáme domov hľadať, ale vytvárať“

Heinrich Seidel